Night Talk

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Night Talk

Ελάτε όλοι στην παρέα μας


2 απαντήσεις

    World Of Warcraft

    Antonisjk
    Antonisjk
    Newbie
    Newbie


    Αριθμός μηνυμάτων : 10
    point system :
    World Of Warcraft Left_bar_bleue0 / 1000 / 100World Of Warcraft Right_bar_bleue

    Warn :
    World Of Warcraft Left_bar_bleue0 / 1000 / 100World Of Warcraft Right_bar_bleue

    Registration date : 19/12/2008

    World Of Warcraft Empty World Of Warcraft

    Δημοσίευση από Antonisjk Τετ Απρ 22, 2009 9:13 pm

    Παίζει κανείς; Και αν ναι, σε ποιόν server, ποιά πλευρά, τι χαρακτήρα;

    Εγώ παίζω περίπου 4 χρόνια. Έχω πολλούς χαρακτήρες αλλά τελευταία έχω κολλήσει με έναν Tauren Druid 80άρη στον Scarshield Legion.
    babis xanthi
    babis xanthi
    Ο Απιθίτας
    Ο Απιθίτας


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 647
    Τόπος : Ξάνθη
    Αγαπημένη ομάδα : Ολυμπιακός, Ξανθη
    point system :
    World Of Warcraft Left_bar_bleue100 / 100100 / 100World Of Warcraft Right_bar_bleue

    Warn :
    World Of Warcraft Left_bar_bleue0 / 1000 / 100World Of Warcraft Right_bar_bleue

    Registration date : 05/05/2008

    World Of Warcraft Empty Απ: World Of Warcraft

    Δημοσίευση από babis xanthi Παρ Απρ 24, 2009 10:56 am

    εγώ πάλι δε μπορώ να καταλάβω τι βρίσκετε στα παιχνίδια αυτού του είδους... ( Lineage ll, World of warcraft... ) είναι κάτι φίλοι μου καμμένοι που όλη την ώρα τα παίζουν... μια φορά δοκίμασα, δεν κατάλαβα τίποτα... άσε που κόλλησε και ο ήρωας μου... σκατά σκέτα...
    Antonisjk
    Antonisjk
    Newbie
    Newbie


    Αριθμός μηνυμάτων : 10
    point system :
    World Of Warcraft Left_bar_bleue0 / 1000 / 100World Of Warcraft Right_bar_bleue

    Warn :
    World Of Warcraft Left_bar_bleue0 / 1000 / 100World Of Warcraft Right_bar_bleue

    Registration date : 19/12/2008

    World Of Warcraft Empty Απ: World Of Warcraft

    Δημοσίευση από Antonisjk Κυρ Απρ 26, 2009 9:59 pm

    Αν έπαιξες μόνος χωρίς κάποιον να σου εξηγήσει 2-3 πραγματάκια, τότε λογικό ήταν να το παρατήσεις χωρίς να καταλάβεις. Έχω φίλους που λέγανε ακριβώς ότι λες και εσύ Μπάμπη, μην σου πω και χειρότερα, και τώρα δεν ξεκολλάνε με τίποτα από το pc. Εγώ δεν κολλάω τόσο τρελά, παίζω με μέτρο, αλλά το παιχνίδι απλά τα σπάει!
    babis xanthi
    babis xanthi
    Ο Απιθίτας
    Ο Απιθίτας


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 647
    Τόπος : Ξάνθη
    Αγαπημένη ομάδα : Ολυμπιακός, Ξανθη
    point system :
    World Of Warcraft Left_bar_bleue100 / 100100 / 100World Of Warcraft Right_bar_bleue

    Warn :
    World Of Warcraft Left_bar_bleue0 / 1000 / 100World Of Warcraft Right_bar_bleue

    Registration date : 05/05/2008

    World Of Warcraft Empty Απ: World Of Warcraft

    Δημοσίευση από babis xanthi Τρι Απρ 28, 2009 5:16 pm

    ναι ρε εννοείται ότι πρέπει κάποιος να σ δείξει.... μου εξήγησαν και μένα, τα ψιλοκατάλαβα, αλλά πάλι δεν τρελάθηκα... ( έφτασα πάντως με λίγη αν όχι αρκετή βοήθεια 30κάτι level πριν κολλήσει ο ήρωας και με καλούτσικο ντύσιμο... )κόλλησε που λες αυτός ο ήρωας, επέμεινα εγώ, αλλά έναν βλάκας έκανε μια μακακία, με έριξε σε χαντάκι και δεν μπορούσα να φύγω με τπτ, ούτε με teleport... ε έτσι δεν ξανάπαιξα... νταξ δεν το απορρίπτω κάθετα το game, αλλά δεν το προτείνω κιόλας... κι εμένα κάτι φίλοι έκαναν έτσι όπως λες... κάηκαν ( 15 ώρες ένας κάθησε μπροστά από το πισι... ) σε αυτά τα παιχνίδια χάνεις το μέτρο... ελπίζω εσύ να μην το κάνεις αυτό!

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Απρ 27, 2024 4:26 am