Night Talk

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Night Talk

Ελάτε όλοι στην παρέα μας


3 απαντήσεις

    Warcraft III - THE FROZEN THRONE (DOTA!)

    babis xanthi
    babis xanthi
    Ο Απιθίτας
    Ο Απιθίτας


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 647
    Τόπος : Ξάνθη
    Αγαπημένη ομάδα : Ολυμπιακός, Ξανθη
    point system :
    Warcraft III  - THE FROZEN THRONE (DOTA!) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Warcraft III  - THE FROZEN THRONE (DOTA!) Right_bar_bleue

    Warn :
    Warcraft III  - THE FROZEN THRONE (DOTA!) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Warcraft III  - THE FROZEN THRONE (DOTA!) Right_bar_bleue

    Registration date : 05/05/2008

    Warcraft III  - THE FROZEN THRONE (DOTA!) Empty Warcraft III - THE FROZEN THRONE (DOTA!)

    Δημοσίευση από babis xanthi Κυρ Σεπ 28, 2008 7:03 pm

    Υπάρχει κανείς εδώ που να παίζει αυτό το παιχνίδι;;; αν ναί, εδώ μπορούμε να ποστάρουμε διάφορα για αυτό το παιχνίδι ( π.χ. οδηγίες και συμβουλές, αγαπημένος χαρακτήρας κ.α... )
    babis xanthi
    babis xanthi
    Ο Απιθίτας
    Ο Απιθίτας


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 647
    Τόπος : Ξάνθη
    Αγαπημένη ομάδα : Ολυμπιακός, Ξανθη
    point system :
    Warcraft III  - THE FROZEN THRONE (DOTA!) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Warcraft III  - THE FROZEN THRONE (DOTA!) Right_bar_bleue

    Warn :
    Warcraft III  - THE FROZEN THRONE (DOTA!) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Warcraft III  - THE FROZEN THRONE (DOTA!) Right_bar_bleue

    Registration date : 05/05/2008

    Warcraft III  - THE FROZEN THRONE (DOTA!) Empty Απ: Warcraft III - THE FROZEN THRONE (DOTA!)

    Δημοσίευση από babis xanthi Τετ Οκτ 08, 2008 6:55 pm

    MΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ DOTA ???????????? ( αν δεν έχει κάτι καλύτερο να κάνει... )

    lol! lol! lol! lol! lol!
    Jake13
    Jake13
    Super Moderator
    Super Moderator


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 140
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Καμάρι,Πάρος
    Αγαπημένη ομάδα : Panathinaikos
    point system :
    Warcraft III  - THE FROZEN THRONE (DOTA!) Left_bar_bleue140 / 100140 / 100Warcraft III  - THE FROZEN THRONE (DOTA!) Right_bar_bleue

    Warn :
    Warcraft III  - THE FROZEN THRONE (DOTA!) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Warcraft III  - THE FROZEN THRONE (DOTA!) Right_bar_bleue

    Registration date : 26/09/2008

    Warcraft III  - THE FROZEN THRONE (DOTA!) Empty Απ: Warcraft III - THE FROZEN THRONE (DOTA!)

    Δημοσίευση από Jake13 Παρ Οκτ 24, 2008 7:43 pm

    εγώ δεν ξέρω τι είναι το Dota(κάτι μου είχε πει ένας φίλος μου αλλά δεν κατάλαβα και πολλά)
    βέβαια αν έχει σχέση με το warcraft θα είναι κάτι παραπάνω από καλό!
    Bill xanthi
    Bill xanthi
    Bill the "Co-Αφεντικό"
    Bill the


    Άντρας
    Αριθμός μηνυμάτων : 1095
    Τόπος : Ξάνθη
    Αγαπημένη ομάδα : Παναθα,Ξάνθη
    point system :
    Warcraft III  - THE FROZEN THRONE (DOTA!) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Warcraft III  - THE FROZEN THRONE (DOTA!) Right_bar_bleue

    Warn :
    Warcraft III  - THE FROZEN THRONE (DOTA!) Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Warcraft III  - THE FROZEN THRONE (DOTA!) Right_bar_bleue

    Registration date : 02/05/2008

    Warcraft III  - THE FROZEN THRONE (DOTA!) Empty Απ: Warcraft III - THE FROZEN THRONE (DOTA!)

    Δημοσίευση από Bill xanthi Σαβ Οκτ 25, 2008 8:44 am

    Jake13 έγραψε:εγώ δεν ξέρω τι είναι το Dota(κάτι μου είχε πει ένας φίλος μου αλλά δεν κατάλαβα και πολλά)
    βέβαια αν έχει σχέση με το warcraft θα είναι κάτι παραπάνω από καλό!

    έχει σχέση αλλά είναι 10 φορές καλύτερο..με κυριότερο στοιχείο κατ'εμέ ότι δεν χρειάζεται να πληρώνεις κάθε μήνα αλλά μόνο όταν το αγοράσεις Wink

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Μαρ 29, 2024 2:29 am